Powrót na górę


#NaszeTypy: Już dziś możemy poznać nowego mistrza Polski!

W przedostatniej kolejce ekstraklasy, do rozegrania zostały już tylko mecze grupy mistrzowskiej. Cztery spotkania, po których już dziś możemy poznać nowego mistrza Polski!

 

Aktualna tabela grupy mistrzowskiej

Zrzut ekranu 2019-05-15 o 11.24.04

 

Lech Poznań - Lechia Gdańsk

Jeżeli Lechia jeszcze marzy o mistrzostwie Polski, musi wygrać w Poznaniu i liczyć na porażkę Piasta oraz Legii. Każdy inny scenariusz sprawi, że ekipa Piotra Stokowca w ostatniej kolejce będzie najprawdopodobniej walczyć o maksymalnie v-ce mistrzostwo. Lechia w tym sezonie dwukrotnie pokonała Lecha. Dwa razy po 1-0. Gospodarze z Poznania nie walczą już kompletnie o nic. Większość piłkarzy Lecha po sezonie zmieni barwy klubowe, więc nie spodziewamy się w dzisiejszym meczu zbyt dużego zaangażowania z ich strony. 

Zrzut ekranu 2019-05-15 o 10.47.10

 

Nasz typ: Lechia Gdańsk 

 

Zagłębie Lubin - Cracovia 

Kolejne spotkanie 36.kolejki będzie już nieco ciekawsze. Zarówno Zagłębie jak i Cracovia walczą o 4. miejsce, które w tym sezonie premiowane jest kwalifikacjami do Ligi Europy. Ostatnie dwa mecze Cracovii to zwycięstwa, natomiast żadne z nich nie było przekonujące. Sama gra drużyny "Pasów" również pozostawia wiele do życzenia. W tym spotkaniu według bukmacherów TOTALbet, faworytem jest drużyna z Lubina. Jeśli Zagłębie chce zagrać w eliminacjach do Europejskich pucharów, to musi pokonać Cracovię. 

Zrzut ekranu 2019-05-15 o 10.54.23

Nasz typ: Poniżej 2.5 bramek w meczu

Kurs: 1.9

 

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Mecze, które w naszej lidze od dłuższego czasu budzą w kibicach obu drużyn więcej emocji niż inne spotkania. Fani Legii Warszawa nie pojawią się na trybunach z powodu nałożonej kary po ostatnim meczu w Białymtoku, więc dziś aktualny mistrz Polski zagra bez wsparcia kibiców. Obie drużyny w swoich ostatnich pięciu meczach odniosły tylko po dwa zwycięstwa. Legia przez dwie kolejki była liderem Ekstraklasy, ale po zremisowanym meczu z Pogonią w Warszawie, ekipa Vukovicia została wyprzedzona przez pędzącego Piasta. Sędzią głównym dzisiejszego meczu będzie Szymon Marciniak.  

Zrzut ekranu 2019-05-15 o 11.04.13

Nasz typ: remis lub powyżej 2.5 bramek w meczu (kurs: 1.87)

 

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

Mecz, po którym możemy poznać nowego mistrza Polski! Podopieczni Waldemara Fornalika idą jak burza. W ostatnich 10. meczach, odnieśli aż 8 zwycięstw! Piłkarze Piasta po prawdziwym thrillerze w poprzedniej kolejce, bramce w doliczonym czasie gry i obronionym przez Szmatułę karnym wskoczyli na fotel lidera naszej ligi. Jeśli Legia Warszawa przegra w Białymstoku, a Piast pokona Pogoń, to w Gliwicach już dziś rozpocznie się mistrzowska feta. Drużyna ze Szczecina w tym sezonie nie walczy już kompletnie o nic. W ostatnich dwóch meczach między tymi drużynami, dwukrotnie Piast okazał się lepszy. Gliwiczanie wygrywali 3-0, i 2-0. Najgorsza dla podopiecznych Fornalika oprócz zmęczenia po meczu z Jagą, może być odległość - ponieważ z Gliwic do Szczecina jest aż 540 kilometrów.

Zrzut ekranu 2019-05-15 o 11.12.31

Nasz typ: Piast Gliwice

 

 

 

Aktualne kursy na mistrzostwo Polski w sezonie 18/19

Zrzut ekranu 2019-05-15 o 11.16.25

 

 

TOTALbetmarkZrzut ekranu 2019-03-18 o 18.29.12_1

 

  • +4
  • :
  • 0-