Powrót na górę
Oświadczenie kibiców Śląska: Marcin psikuta Robak zakończy karierę tam gdzie się nadaje jako piłkarz...

Oświadczenie kibiców Śląska: Marcin psikuta Robak zakończy karierę tam gdzie się nadaje jako piłkarz...

"Mogłeś wybrać dobrze, wyjść z tego wszystkiego z twarzą i może w przyszłości zrobić coś wspólnie z kibicami Śląska czy Miedzianki. Z premedytacją podjąłeś decyzje o widzewie, świadomie niezmuszany przez nikogo, mając dużo czasu na decyzję. Dzięki tej decyzji teraz stałeś się tym na kogo będziemy pluć. Módl się żebyś do końca kariery nie występował w meczu z nami. A dlaczego ? po prostu trzymaj kciuki tępa strzało. :) Niewielu z Was wie, że Marcin nie grzeszy inteligencją, jak znacie opinię o piłkarzach, że głupki, że na dupy lecą, że pieniądze, że ciuszki, że alkohole drogie, że włoski na żel. No to kurwa cały Marcinek, można jeszcze dodać że Marcin psikuta Robak zakończy karierę tam gdzie się nadaje jako piłkarz, w 6 lidze niewidomych (pozdro blind football). Marcin nigdy nic nie osiągnął, serio. Mistrzem Polski nawet nie był nigdy, przez lata nauczył się kopnąć piłkę do bramki jak kolega dobrze poda no i mordę szczerzyć na każdym zdjęciu. Brawo Ty. Nadrabiasz tym że wiesz czasami jak się zachować, jak potrzebujesz coś załatwić, wiesz komu dupkę wylizać i z kim się spotkać na kawkę, a komu zawiązać buta pod stołem. Nadajesz się na legendę, widzewa, Maccabi Haifa lub Hapoelu Tel-aviv, w Legnicy nią nigdy już nie będziesz. Pamiętaj Marcin Psikuta, nigdy Ci nie wybaczymy, że zabiliście Jezusa, jak i tego co zrobiłeś dwa tysiące lat później odchodząc ze Śląska. Hatfu"

~ Ultras Silesia, źródło: kibiceslaska.pl

  • + 7
  • :
  • 74 -

Kamil Grabara znowu pozamiatał. Tak wyglądała jego pierwsza rozmowa z trenerem Huddersfield Town

Kamil Grabara znowu pozamiatał. Tak wyglądała jego pierwsza rozmowa z trenerem Huddersfield Town

Kamil Grabara został w poniedziałek piłkarzem Huddersfield Town i od przyszłego sezonu będzie występować na zapleczu Premier League. To dobry ruch z jego strony, bo wydaje się, że będzie mieć szansę na regularne występy. Trener Huddersfield tak opisał pierwsze wrażenia po spotkaniu z Polakiem: "Jest pewny siebie, taki powinien być bramkarz. Kiedy rozmawialiśmy, powiedział że Alisson Becker każdego dnia w Liverpoolu mógł się od niego czegoś nauczyć. To jest właśnie ta pewność siebie, która definiuje dobrych bramkarzy." - powiedział szkoleniowiec Huddersfield

~ Jan Siewert,

  • + 39
  • :
  • 4 -


UWAGA! Juventus w FIFA 20 będzie miał inną nazwę klubu!

UWAGA! Juventus w FIFA 20 będzie miał inną nazwę klubu!

EA Sports wydało komunikat o nazwie Juventusu w grze FIFA 20. Zespół z Turynu w wirtualnym wymiarze piłki nożnej będzie nazywał się Piemonte Calcio. Oprócz prawdziwej nazwy zabraknie również oryginalnego herbu, stadionu i strojów. Zawodnicy i ich wygląd pozostaną bez zmian.

  • + 6
  • :
  • 26 -