Powrót na górę


Wiemy, do czego doszło w szatni Barcy w trakcie meczu z Liverpoolem?! Hiszpański dziennikarz ujawnia kulisy

Osoba bliska klubowi (media uważają, że był to Aleña) opowiedzieć miała pewnemu dziennikarzowi całą historię związaną z odpadnięciem Barçy z Ligi Mistrzów.

Gdy przed meczem Valverde ogłosił wyjściową "11" i tłumaczył taktykę, Piqué był jedyną osobą, która zaprotestowała. Gdy Valverde zamierzał zamęczyć Liverpool powolnym i nudnym graniem wzdłuż boiska, Piqué mocnym tonem próbował przetłumaczyć trenerowi, że tak nie można grać z Anglikami. Tymczasem Valverde odpowiedział mu: "Geri, nie przeszkadzaj i daj mi dokończyć."

W przerwie do Piqué dołączyli Messi, ter Stegen i Vidal. Gdy szkoleniowiec w dalszym ciągu chciał grać w ten sposób, Vidal miał podejść do Messiego, krzycząc: "Ku*wa odpadamy. Patrz, odpadamy."

Zdaniem mediów, Luis Suarez powiedział trenerowi, że chce być zmieniony za Malcoma, by można było wykorzystać jego szybkość i grać długie piłki. Trener się jednak na to nie zgodził.

Pomimo dobrej gry, Valverde w drugiej połowie zmienił Vidala, rozwścieczając go na tyle, że ten kopał w krzesełka i zwyzywał trenera.

Gdy sędzia zakończył mecz, wszyscy momentalnie udali się do szatni, a najbardziej dotknięci porażką byli ter Stegen i Messi, którzy padli na podłogę zalani łzami.

  • +38
  • :
  • 5-